O restauraci Vila Elis

O restauraci Vila Elis

Moderně zařízená restaurace v Jeseníku.

Moderně zařízená restaurace v přízemí Vily Elis s bezbariérovým přístupem a kapacitou cca 50 míst  Vám nabízí jak klasickou českou kuchyni a její moderní pojetí, tak i pokrmy dalších evropských zemí.

Při přípravě pokrmů využíváme produktů regionálního původu, jako například kvalitní hovězí  maso, sýry, ryby a nechybí ani pivo z nedalekého pivovaru v Hanušovicích. Provoz kuchyně jsme od 1.9.2018 upravili a vaříme do 20.00 hod.   Kromě kvalitní nabídky z "ala carte" menu restaurace nabízí také denní menu za příznivé ceny.

Při tom dbáme na rychlou a kvalitní obsluhu našich hostů. Na  přání jsme připraveni sestavit i  Vaše vlastní menu pro různé společenské příležitosti (slavnostní přípitek, předkrm, polévka, hlavní chod, dezert), popř. pohoštění formou „švédského stolu“ . V letním období je v provozu (Pá   17.00 - 21.00) zahradní grilovací centrum s udírnou, kde jsou připravovány různé grilované a uzené speciality.

Součástí restaurace je  zahradní terasa  s příjemným posezením pod slunečníky s výhledem na velkou, uzavřenou zahradu, kde je také dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm.

Denní menu za příznivé ceny       Po - Pá    11.00 - 13.30 hod.     V  čase podávání denního menu nepřijímáme objednávky "ala carte" .