O restauraci Vila Elis

O restauraci Vila Elis

Moderně zařízená restaurace v Jeseníku.

Moderně zařízená restaurace v přízemí Vily ELIS s bezbariérovým přístupem a kapacitou cca 50 míst  Vám nabízí jak klasickou českou kuchyni a její moderní pojetí tak i pokrmy dalších evropských zemí.

Při přípravě pokrmů využíváme produktů regionálního původu jako například kvalitní hovězí  maso, sýry, ryby a nechybí ani pivo z nedalekého pivovaru V Hanušovicích.  Kromě kvalitní nabídky z á la carte menu restaurace nabízí také denní menu za příznivé ceny.

Při tom dbáme na rychlou a kvalitní obsluhu našich hostů. Na  přání jsme připraveni sestavit i  Vaše vlastní menu pro různé společenské příležitosti (slavnostní přípitek, předkrm, polévka hlavní chod, dezert) popř. pohoštění formou „švédského stolu“ . V letním období je v provozu ( Pá - So  17.00-21.00 ) zahradní grilovací centrum s udírnou kde jsou připravovány různé grilované a uzené speciality.

Součástí restaurace je  zahradní terasa  s příjemným posezením pod slunečníky s výhledem na velkou, uzavřenou zahradu kde je také dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm.

Denní menu za příznivé ceny