O restauraci

O restauraci "Naše BiSTRO"

Moderně zařízená restaurace  "Naše BiSTRO" 

UPOZORNĚNÍ : Restauraci v objektu Vily ELIS provozuje jiný subjekt než je provozovatel ubytování.

Provozní doba restaurace   Po - Ne

Moderně zařízená restaurace v přízemí Vily Elis s bezbariérovým přístupem a kapacitou cca 50 míst  Vám nabízí moderní pokrmy z celého světa.

Při přípravě pokrmů využíváme produktů regionálního původu, jako například kvalitní hovězí  maso, sýry, ryby a nechybí ani pivo z nedalekého pivovaru v Hanušovicích.   Kromě kvalitní nabídky z "ala carte" menu restaurace nabízí také denní menu za příznivé ceny.

Při tom dbáme na rychlou a kvalitní obsluhu našich hostů. Na  přání jsme připraveni sestavit i  Vaše vlastní menu pro různé společenské příležitosti (slavnostní přípitek, předkrm, polévka, hlavní chod, dezert), popř. pohoštění formou „švédského stolu“ . V letním období je v provozu (Pá   17.00 - 21.00) zahradní grilovací centrum s udírnou, kde jsou připravovány různé grilované a uzené speciality.

Součástí restaurace je  zahradní terasa  s příjemným posezením pod slunečníky s výhledem na velkou, uzavřenou zahradu, kde je také dětské hřiště s skovištěm.

Denní menu za příznivé ceny       Po - Pá    11.00 - 13.30 hod.     V  čase podávání denního menu přijímáme také objednávky "ala carte" .